Pielęgnacja twarzy

60-120 minut 70-160 PLN Dzwoń 603-60-60-20

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pracujemy na sprawdzonych kosmetykach marki Bernard Cassiere.

Wiodącymi składnikami wszystkich produktów Bernard Cassiere są składniki pochodzące z natury, co daje gwarancję tolerancji przez skórę. Koncepcja marki opiera się na kompleksowym podejściu do pielęgnacji. Oznacza to, że nie tylko proponuje zabiegi i produkty przeznaczone do profilaktyki skór o określonym profilu, ale także uwzględnia zaburzenia występujące pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, zmian klimatycznych i problemów wewnętrznych. Marka Bernard Cassiere pozwala nam na kreowanie rodzaju pielęgnacji, która zaspokoi zarówno potrzeby skóry wynikające z jej cech, ale także uwzględni czasowe problemy.

Według Bernard Cassiere: nadrzędną rolą kosmetyczki jest praca nad zachowaniem równowagi skóry klienta, a produkty które proponuje marka, mają być narzędziem do wypełnienia tej roli.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów pielęgnacyjnych. Cennik

 

La Pena Studio Urody w Katowicach / Pielęgnacja twarzy

O nas

STUDIO URODY LA PENA stworzone zostało z myślą o Paniach i Panach, którzy chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.

Czytaj więcej.

Kontakt z nami

Liliowa 15, Katowice (dawna Stahla)

603-60-60-20 ; 32-206-57-77

Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 19:00

Sobota
9:00 - 13:00

Niedziela
zamknięte